نرم افزار حسابداری و صندوق مکانیزه فروش حسابگران

ارائه نسخه جدید

نسخه جدید نرم افزارهای حسابداری و صندوق مکانیزه فروش ویژه اصناف و مشاغل با تخفیف فوق العاده و قیمتهای استثنایی ارائه شد. ارائه تخفیف ویژه (حدود 50%) به مدت محدود می باشد.

معرفي نرم افزار صندوق مکانيزه فروش

نرم افزار حسابداري فروشگاهي و صندوق مکانيزه فروش «حسابگران نوین پرداز» جامع ترين و ساده ترين نرم افزار «ويژه اصناف و مشاغل» مي باشد. اين نرم افزار طوري طراحي شده است که کاربر با هر سطح مهارت رايانه اي که دارد بتواند به راحتي خريد و فروش و هزينه هاي خود را ثبت نمايد و گزارشهاي متنوع مورد نياز يک صنف کوچک و متوسط را تهيه کند. همچنين به آساني گزارشهاي مالياتي مورد تأييد اداره دارايي و ماليات، از جمله صورت معاملات فصلي، گزارش ماليات بر ارزش افزوده، صورتحساب فروش و ... را تهيه و ارائه نمايد.

نرم افزار حسابداري فروشگاهي و صندوق مکانيزه فروش و مشاغل «حسابگران» در دو نسخه اصلي خدماتي و بازرگاني آماده عرضه به مؤسسات و اصناف مي باشد:

الف) نسخه خدماتي ويژه اصناف و مشاغلي است که خدماتي را به مشتريان خود ارائه مي نمايند و مبناي کسب درآمد آنها خريد و فروش کالا نيست. از جمله مشاغل خدماتي مي توان به بنگاه هاي املاک ، نمایشگاه اتومبیل ، تعميرگاههاي خودرو و لوازم خانگي، دفاتر مهندسي ساختمان، پزشکان، هتل ها، رستوران و عذاخوري ها اشاره نمود.

ب) نسخه بازرگاني (خريد و فروش) ويژه اصناف و مشاغلي مي باشد که کار آنها خريد و فروش کالا و خدمات بوده و انبارداري و نگهداري موجودي کالا جزو نيازهاي اصلي آنهاست. از جمله مشاغل بازرگاني مي توان به ميادين ميوه و تره بار، انواع فروشندگان کالا و تجهيزات مانند فروشندگان قطعات کامپيوتر، موبايل، پارچه، لاستيک، مصالح ساختماني ، ابزار فروشی و غيره اشاره نمود.

برای مشاهده کاتالوگ و لیست قیمت کلیک نمایید.انتخاب محصول
انتخاب محصول جهت به کار گیری شغل مورد نظر یا سفارش محصول مورد نظر خود

تماس با ما
تماس از طریق ایمیل یا شماره تلفن جهت اطلاع و توضیح کامل در مورد بسته

دانلود محصول
سر آخر داونلود محصول و یا تحویل آن با هزینه بسیار کم در کوتاهترین زمان ممکن